Konvička
stříbro, tepaný dekor, 750/1000, v. 267,30 g, výška 16 cm, 12 lotový německý punc z 19. století, značeno Bestenbostel, lehce poškozeno, atest punc. úřadu (Ši)
28.11.2015 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Konvička
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |